Hizmetlerimiz

Ne Kadar Güçlü Olurlarsa Olsunlar, Dişlerinize Bakım Yapmayı İhmal Etmeyin!

Ağız bakımı çocuk gelişiminde çok önemlidir. Ağız ve diş sağlığı, genel vücut sağlığı ve gelişimine etki ettiği gibi, psikolojik açıdan da çok önemlidir. Ortodontik sorunlar, yiyeceklerin yeterince öğütülememesine yol açabilir. Bu da çocuklarınızın gelişimini olumsuz yönde etkileyecektir.

Ücretsiz Muayene Fırsatını Kaçırmayın

Minik Hastalarımıza Sunduğumuz Hizmetler

Diş Çürüğü Tedavisi

Çocuğunuzun dişlerinde çürük meydana gelmişse, bu şiddetli ağrılara sebep olabilir. Bu durum hem psikolojik hem de fiziksel zorluklar yaşamasıyla süregelen bir durum olacaktır. Kliniğimize gelerek diş çürüğü tedavisi ile ilgili merak ettiklerinizi bize danışabilir, iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Teli Tedavisi

Diş braketleri olarak da bilinen diş tellerinin farklı çeşitleri mevcuttur. Size tanıdık gelecek olan metal braketler, dişin arkasına takılan braketler, estetik görünümlü porselen braketler ve şeffaf plaklar diş teli çeşitleri olarak sıralayabiliriz. Diş teli tedavisi; acısız, ağrısız tedavilerden biridir. Dişlerdeki bozukluk, tedavinin ne kadar süreceğini belirleyen ana faktördür.

Fissür Örtücü

Azı dişlerin çiğneyici yüzeyleri girintili çıkıntılıdır. Bahsettiğimiz çukur ve tepeli yapılar pit ve fissürler olarak isimlendirilmektedir. Bu bölgeler dar olduğundan gıdaların oralarda sıkışıp temizlenememesi, genellikle çürükleri meydana getirir. Mikroorganizma birikimi ve buna bağlı çürüğü önlemek amacıyla özel akıcı bir dolgu malzemesi olarak fissür örtücü kullanılır.

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımız Kliniğimizi, Tedavi Alan Ailelerimizden Dinleyin

Kızımla birlikte dişlerini kontrol ettirmek için randevu alıp gittik. Güler yüzlü ve samimi bir ekip ile karşılaştık. Diş hekimimiz de çok bilgili ve ilgiliydi. Hijyene önem verilen, güzel bir klinikti. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. Bundan sonraki bütün kontrollerimiz için ilk tercihim.

Nergis P. Diş Teli

Kardeşimin dişleri arasında kalan gıdalar çürümeyi başlatmıştı. Hemen randevu alıp gittik. Başlarda tedirgindik ancak bizimkini işinin ehli, profesyonel bir ekibe emanet ettiğimizi görünce rahatladık. Ağız ve diş sağlığının gelişimdeki önemini bildiğimizden ihmale gelmeyecek bir konu olduğunu düşünüyoruz. Herkese öneririz.

Nazan B. Diş Sağlığı

Kuzenimin diş yapısındaki bozukluklar yüzünden beslenmede de sorun yaşadığını farkettiğimde hemen halamla görüştüm. Teknolojiyle arası olmadığından bana güvenilir bir klinik bulmam için görev verdi. Araştırmalarım sonucu kliniğinizi seçtiğimde hala biraz gergindim. Ancak beni yanıltmayarak doğru karar verdiğimi kanıtladınız. Halam hizmetten çok memnun olduğunu söyledi.

Murat M. Diş Teli Tedavisi

Hemen Arayarak Size Özel Kampanyalardan Yararlanın Diş çürüğü tedavisi fırsatı için hemen arayın.

Ağız Ve Diş Sağlığı Hakkında Sahip Olduğumuz Sertifikalarımız Sahip Olduğumuz Ödül Ve Sertifikalarımız Tecrübelerimizin Göstergesi

Ücretsiz Muayene Fırsatı İçin Formu Doldurabilirsiniz Hakkımızda Merak Ettiklerinizi Öğrenmek İçin Sorularınızı Sorabilirsiniz