Hakkımızda

Profesyonel Hizmetin Odağı Çocuk Diş Doktoru İstanbul

Diş hekimi korkusunu (dentofobi) miniklerimizin akıllarından silmeye hazırız. Pedodonti alanında uzman ve deneyimli diş hekimlerimiz ile güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde çocuklarınızın sağlığı bize emanet. Pedodonti tedavisinde anlayışlı ve kaliteli tavrımızı her daim devam ettiriyoruz.

Çocuk diş hekimliğinin bütün hassasiyetini kliniğimizin bütün adımlarında hissedebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlarla donatılan muayenelerimizde ebeveynler ile birlikte minik hastalarımızın tedavi aşamalarını onlara özel olarak planlıyoruz. Ücretsiz ön muayenenin ardından belirlenen yol haritasına göre büyük bir özveri içerisinde değerli hastalarımızın tedavisini sürdürüyoruz. Bu tedavi sırasında ve sonrasındaki rutin kontrollerde hekimlerimiz ve personelimizle yanınızda oluyoruz. Hakkımızda söylenenleri deneyimlemek için hemen bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatından Faydalanarak Tedavinize Başlamak İçin Bize Ulaşın

Alanında Uzman Diş Hekimi Kadromuz Hakkımızda Söylenenlerin Daha Fazlasını Kliniğimizde Görebilirsiniz

Tedaviye başlamadan önce siz değerli hastalarımıza ilgili tetkikleri yaptıktan sonra tedavi sürecini başlatmak için planlama yapıyoruz. Yapılan detaylı incelemelerin ardından küçük yaşlarda diş ve ağız sağlığını kontrol altına alıyoruz. Tedavinin öncesinde hastalarımızın kafasına takılan bütün soruları detayları ile açıklayıp herhangi bir karanlık nokta bırakmamaya özen gösteriyoruz. Böylece ağız ve diş sağlığı uygulamalarımızın tümünde hem çocukları hem yakınlarını mutlu etmeyi başarıyoruz. Her kesimden bütçeye uygun çocuk diş doktoru fiyatları ile esnek ödeme seçeneklerini her hastamıza sunuyoruz. Merkezimizde pedodonti alanındaki bütün tedavileri ekonomik fiyatlandırma tarifeleri ve yüksek kalite prensibi ile yürütüyoruz.

Çocuk Diş Doktoru İstanbul Ücretsiz Muayene Kampanyasıyla Hizmet Sunuyor Kampanyalar ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Bize Hemen Ulaşın, Randevunuzu Oluşturalım

Değerli Hastalarımızın Hakkımızda Yaptığı Objektif Yorumlar Hastalarımızın Söylemleri Her Daim Yol Göstericimizdir

Kızımızın diş sağlığına her zaman önem veriyoruz. Bu nedenle dişlerini koruyacak uygulamaları sürekli takip ediyorduk. Bizim için güncel diş kliniğinin güncel tedavi uygulamalarını profesyonel olarak yürütmesi büyük bir faktördü. Kliniğinizle tanışınca bütün beklentilerimizin karşılığını aldık. Diş aşısı uygulaması ile kızımın dişleri daha sağlıklı. Teşekkürler.

Erman Y. Fissür Örtücü Tedavisi

Oğlumun dişlerindeki çarpık yapı ve boşluklar onu çok rahatsız ediyordu. Ancak uzun yıllardır süren diş korkusu nedeniyle bir türlü diş hekimine götürmeyi başaramıyorduk. Bir aile dostumuzun tavsiyesi ile merkeziniz ile tanıştık. Oğluma şeffaf diş teli tedavisine başlandı. Şimdiden farkı görebiliyorum. Herkese sonsuz teşekkür ederim

Adnan L. Diş Teli Tedavisi

Kızımın dişlerinde siyah noktalar olduğunu fark edince hemen diş hekimine başvurdum. Doktorumuz ilk adımda beni diş çürüğü konusunda oldukça bilgilendirdi ve kızımın tedavisinin aşamalarını beraberce planladık. Ardından diş aşı uygulaması ile sonraki aşamada çürüğe dair önlem aldık. Şimdi içim inanılmaz rahat. Çok teşekkür ederim.

Kevser F. Çürük Tedavisi

Hakkımızda Duyduğunuz Her Şey Hastalarımızın Daha Sağlıklı Olmasını Amaçlıyor

Çocuk hastalarımızın yetişkinlere göre daha hassas ve kırılgan olduğunu biliyoruz. Bu nedenle merkezimizde prensip olarak çocukların dişçi travmasını kırmaya uğraşıyoruz. Çocuk psikolojisinden anlayan uzman diş hekimlerimiz tedavi sırasında ve sonrasında anlayışlı tavırlarını devam ettiriyor. Sevimli hastalarımız için kliniğimizi bir oyun yuvasına dönüştürürken kaliteli tedavi adımlarını dikkatli bir şekilde tamamlıyoruz. Üst düzey çocuk ağız ve diş sağlığı hizmetleri için merkezimizi ziyaret etmeniz ya da irtibat numaramız üzerinde bilgi almanız yeterlidir.

Çocuk Diş Doktoru Üsküdar

Dt. Lorem Ipsum

(0216) 123 45 67

bilgi@çocukdişdoktoruistanbul.com

Tecrübemizin Göstergesi Olan Uluslararası Sertifika ve Üyeliklerimiz Prestijli Kurumlara Ait Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Hakkımızda Daha Fazlasını Deneyimlemek İçin Sizleri Bekliyoruz Kliniğimizde Başarı İle Harmanlanan Kaliteli Hizmet Anlayışına Hoş Geldiniz